İbrahimağa Mahallesi Mustafa Dandik Caddesi No:13/B Develi/KAYSERİ

Hakkımızda

Kayseri’nin organizasyon sektöründe öncü firmalarından olan ve profesyonel bir ekipten oluşan Yasemin Organizasyonn, sektöründeki her türlü yeniliği yakından takip ederek kendini geliştirmekte ve organizasyonlarınızı size özel konseptlerle unutulmaz kılmaktadır. Yepyeni başlangıçların ne kadar yoğun zaman ve emek gerektirdiğini bizzat kendi içinde yaşayarak anlayan bir ekip olarak, en güzel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürerek mutluluğunuzu paylaşmak bizlere onur verecektir.

Başarımızın en önemli sırrı; müşteri memnuniyetinden ödün vermemek, organizasyonlarımızı en ince ayrıntısına kadar planlamak ve en iyi şekilde uygulamaya geçirmektir. Müşterilerimiz bizim için değerlidir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle güvene ve samimiyete dayalı ilişkiler kurarak, beklentilerinize kalite ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir.

Yasemin Organizasyonn’un Siz Değerli Müşterilerimiz için verdiği hizmetler; Söz & Nişan Organizasyonu, Nikâh Organizasyonu, Kına Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Sünnet Düğünü Organizasyonu, Mevlüt Organizasyonu, Açılış Organizasyonu, Doğum Günü Organizasyonu, Baby Shower, Veda Partisi Organizasyonu, Nikah Şekerleri, Magnet ve Dağıtmalık Hediyeler, Parti Mazemeleri, Kına Malzemeleri, Nişan Tepsi Çeşitlerimiz ve buraya yazamadığımız birçok ürün çeşitliliği ile hizmetinizdeyiz.

Ara Mesaj At